Affiliate Marketing

Affiliate Marketing'in inceliklerini ve piyasada mevcut başarılı yöntemleri sunuyoruz.

   Tanıtımı İzle

Affıliate Marketing, en iyi pasif gelir yöntemlerinden biri. Çünkü hazır bir ürün ya da servis var, sizin adınıza tüketicilere sunuluyor. Tek yapmanız gereken, konuyla ilgili kişilere ulaşıp, onun satılmasına aracı olmak. Komisyonunuzu almanız için sistemler kurulmuş, ödeme yöntemleri çözülmüş durumda. Yöntemlerden size uygun olanını seçip, biriyle başlayıp, gelir elde etmeye başlayınca bir sonrakine geçebilirsiniz. Size bu kursta affiliate marketing'in inceliklerini ve piyasada mevcut tüm yöntemleri, daha önce bu yöntemlerle onbinlerce dolar kazanmış üç uzman aracılığıyla sunuyoruz.


Dikkat:

27 Kasım 2014 PERŞEMBE tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca "Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere" uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, bu kurs için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur. Kursa katılanlar, u şartı peşinen kabul etmiş sayılır:

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/2014...


Eğitmen


Ekim Nazım Kaya
Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya. Yatırımcı. İkisi İngilizce, biri Türkçe üç kitabı var. Fortune Türkiye tarafından ‘Vizyoner’ olarak adlandırıldı. Infomag tarafından ’50 Dijital Türk’ arasında sayıldı. Forbes Türkiye’de tanıtıldı. IBM için hazırlanan ‘Startup Intelligence Regional Report’ adlı raporda ‘Diyalog liderleri’ ve ‘En aktif kullanıcılar’ arasında sayıldı. Kişisel Gelişim yolculuğunu takipçileri ile paylaşıyor ve öğrendiklerinden onların da faydalanmasını sağlamaya çalışıyor.


Müfredat


  2 - Ortaklık Yöntemleri
Available in gün
gün after you enroll