Amazon'a Birlikte Girelim

Dropshipping eğitiminin tek başına satışı sona ererken büyük ve özel bir fırsat. İlk hafta için 50 dolar indirimli kayıtlar başladı, tıklayın!

   Tanıtımı İzle

Sermayesiz e-ticaret öğretmeye başladığım 2017’den 2018’e kadar neredeyse her gün, bu videoda gördüğünüz gibi sürekli canlı yayınlarla, kursiyerlere yardımcı oldum, bıkmadan usanmadan aynı soruları defalarca yanıtladım.

Ama sonra Shopify-Amazon öğrettiğimiz kişi sayısı 10.000’i geçti, 25 kursumuza kayıtlı toplam kursiyer sayısı 100.000’e ulaştı. Doğal olarak bir ekip ve sistem işine dönüştü, ben de kendimi bu denklemin dışına çıkarıp, içerik üretme işini ölçeklemeye başladım.

İşin itiraf kısmı şurada: Kaçınılmaz olarak atılması gereken bu adımlar, yeni bir gerçekliğe yol açtı: Her ne kadar yurt dışındaki kurslarda görülmemiş düzeyde bir destek hizmeti veriyor olsak da, benle kursiyerler arasındaki bağlantı kayboldu. Ve şimdi bunu tersine çevirmeye karar verdim.

Telegram grubunda yaptığım ankette sonuçlar şöyle çıktı: Oy veren 607 kişiden %43’ü, Amazon’da sermayesiz eticareti beceremeyeceği endişesiyle hiç denememiş. %26’si yapıyorum diye yanıtlamış, %22’si deneyip beceremedim demiş, %9’u ise yapmayı hiç düşünmediğini söylemiş.

Bu demektir ki, %74’lük bir kitle, bu kopukluk nedeniyle dolar kazanarak TL harcama olanağından mahrum kalıyor. Bu, beni sorumlu kıldığı için artık her hafta 10’ar kişilik sınıflarla başa dönüyoruz: Ben canlı yayında girişimcilik anlatacağım, ekip arkadaşlarım da durumunuza uygun hesap açmayı ve ürün yüklemeyi gösterecek. Ve her yayından sonra sorularınızı yanıtlayacağız.

Hesabınız açılana, ürünler yüklenene kadar bırakmak yok. İsterseniz sonraki haftalarda da katılın, ama mutlaka satışa başlayın. Baktınız bu iş oluyor, sadece fark ödeyip eğitime ya da her şeyi bizim yaptığımız danışmanlığa upgrade edebilir, ya da kendiniz devam edebilirsiniz.

Dropshipping eğitiminin tek başına satışı sona ererken büyük ve özel bir fırsat. İlk hafta için 50 dolar indirimli kayıtlar başladı, tıklayın:

https://panel.kaya.online/p/amazon-a-birlikte-girelim/?product_id=1650293&coupon_code=50Eğitmen


Kaya Online
Kaya Online

Finansal özgürlüğünüzü başlatmak için gereken beceri ve deneyimi sağlayan eğitim programları tasarlıyoruz. Eylül 2017'de Ekim Nazım Kaya ile başlayan serüvenimiz 90.000 kullanıcı ile devam etmektedir. ABD ve Türkiye'deki ofisimlerimizde 16 kişilik ekibimiz ile destek vermekteyiz. 2018'de İstanbul'da, 2019'da ise Türkiye'nin 5 bölgesinde seminer düzenleyerek kullanıcılarımızla bir araya geldik.


İsterseniz bir haftalık süreç sonunda sonraki sınıflara devam edebilir ve sadece fark ödeyerek eğitim, yazılım ve danışmanlığa upgrade edebilirsiniz.Taksitle ödemek için linke tıklayınız.

shopier.com/2417025