Amazon Danışmanım

Amazon Danışmanlık hizmeti ve 11 eğitim toplamda $4000!

  Ödemeyi Tamamla

Danışmanlık hizmeti nedir? Videoyu izleyin:

Kaya Online Eğitim Şirketi olarak binlerce kişiye online eğitim verdik. Pek çoğu finansal özgürlüğüne kavuştu, bazıları bir yıldan kısa bir sürede işinden istifa etti.

Şimdi, size özgürlüğünüze bir bedel biçin desem ne dersiniz?

Bugün işimden herhangi bir sebeple ayrılırsam birikimim beni 6 ay bile idare etmez, sigorta için, şirketin verdiği araba için, kariyer zincirimi kırmamak için bunu ömür boyu çekmek durumundayım duygusundan kurtulmaktan bahsediyorum.

Maaşım pek artmıyor ama giderlerim artıyor, çok uzak gibi görünen emeklilikte gelirim en iyi ihtimalle üçte birine inecek, hayatımı bir anda çok küçültmek durumunda kalacağım çaresizliğinden bahsediyorum.

Yaptığım şey beni geliştirmiyor, ürettiğim değer şirketin değeri içinde kayboluyor, beni heyecanlandıran şeyleri değil, yapmak durumunda olduğum şeyleri yapıyorum, varlığım bu işi yaparken anlam kazanmıyor olumsuzluğunu kırmaktan bahsediyorum.

Çalıştığım şirket için vazgeçilmez değilim. Aynı işi yapacak daha genç biri daha düşük maaşla bile yerimi almaya hazır. Bugün acil bir Yönetim Kurulu toplantısı ile kapının önüne konacak yüzlerce kişinin biri olabilirim ve bunun üzerinde hiçbir kontrolüm yok durumundan bahsediyorum.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden çalışmak, patron baskısı, iş arkadaşı kaprisi çekmemek, tatiller ya da özel durumlar için kimseden izin almamak, kendi geleceğinizin kontrolünü elinize almak... Bu tür bir özgürlükten bahsediyorum.

Mesela, bu anlattığım özgürlüğü kazanma ihtimali 3000 dolar eder herhalde, değil mi?

Güzel, 3000 doları buraya buraya minimum miktar olarak yazalım, çünkü yukarıdakilerden bir ya da birkaçına "beni anlatıyor" dediyseniz, bu miktar, bahsettiğim özgürleşme yanında hiçbir şey. Farkındaysanız, sizin hayatınızdan bahsediyoruz. Hani dünyada sadece bir kez yaşayacağınız şeyden.

2008'i hatırlıyor musunuz? Dün gibi yakın aslında. Hatırlamanıza yardımcı olayım. Ergenekon davası 2008'de başladı. O kadar da uzak değil, ne dersiniz? 10 yıl işte böyle hızla akıp geçiyor. Ve bir şeyi daha hatırlatayım: Bu su gibi akıp giden 10 yıllardan, hayatımızda en iyi ihtimalle 8-9 tane var. İlk ikisi ve son ikisi hayatta çok aktif olduğumuz dönemler değil, kaldı 4-5 tane. Bu süre içinde nasıl yaşadığınız, 3000 dolar gibi bir bedelle karşılaştırılır mı?

İşte bugün sizden, hayatınız ve özgürlüğünüz için kendinize 3000 dolar yatırım yapmanızı isteyeceğim. Neden harcamanızı değil de yatırım yapmanızı dedim? Örneğin yakıt, bir harcamadır. Alırsınız, bir süre sonra tükenir, ve gider. Oysa yatırım, harcadığınızdan daha fazlasını kazanma olanağınız olan şeye denir. O yüzden, bu 3000 doları, özgürlüğünüze bir yatırım olarak görün.

Şimdi gelelim, 3000 dolarla ne alacağınıza. Liste aşağıda:

1 - Eğitim İçeriğine Erişim

Kaya Online Dropshipping Eğitimi, bir eğitim serisidir. Shopify ve Amazon ile stoksuz e-ticaret yapma konularını içerir.

2 - Ürün İndirme Eklentisinin Kullanımı

Amazon ile Dropshipping yaparken mağazanıza ürün ekleme aşamasını bir uygulama ile kolaylaştırmalısınız. Pallstock ürün indirme yazılımlarına 6'şar ay erişim hakkı elde etmiş olursunuz.

3 - Kaya Connect'e Katılım Hakkı

Kaya Online kullanıcılarına güvenli ve kullanışlı bir forum ve soru cevap platformu sunar. Danışmanlık üyesi olduğunuzda https://connect.kaya.online adresinden erişebileceğiniz yardımlaşma platformuna katılım daveti alırsınız.

4 - Günlük Soru Cevap Seansları

Kaya Connect platformunda haftada iki kere 1 saat soru cevap seansları yapılır. Sorularınıza birebir yanıt verilir. Seansların saati değişiklik gösterebilir fakat hafta içi her gün yapılmasına özen gösterilir.

5- Amazon Seller Central Hesap Açılışı

Amazon’da mağaza açmak için gerekli belgeleri temin ederek bize iletmeniz halinde sizin adınıza başvuru yapılır ve mağaza açılana kadarki süreç tarafımızdan yönetilir.

6 - Payoneer Kart Başvurusu

Amazon hesabınızda biriken hakedisinizi çekmeniz için kullanacağınız Payoneer Kartınızın başvurusu sizin adınıza yapar ve sonuçlandırırız.

7 - Amazon Müşteri Hizmetleri İle İletişim

Amazon müşteri hizmetleri ile mağazanız açılışı ve diğer süreçler için yapacağınız iletişimi sizin adınıza yapar ve süreci danışmanlık hizmetinin sonlanması sonrasında size devrederiz.

8 - Pallstock İle Mağazaya Ürün Ekleme

Pallstock ile Amazon mağazanıza 2 kategoride ürün yükler ve ürün ekleme aşamasında dikkat edilecek hususlar uygulamalı olarak gösterilir.

9 - Shipping/Kargolama Ayarları

Amazon mağazanızda satışını yaptığınız ürünlerin kargolama ayarları olması gerektiği gibi yapılır ve size nasıl yapılacağı aktarılır.

10 - Sipariş, Kargo ve İade Süreçleri Yönetimi

Ürünlerinizi eklediniz ve şimdi satışları yönetme aşamasına geldi. Ürünlerinizin sipariş, kargo ve nadiren de olsa yaşanan iade süreçleri yönetilir ve size nasıl yapılacağı aktarılır.

11 - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Amazon mağazanızın sağlığı açısından yönetmeniz gereken müşteri ilişkileriniz danışmanlık süresince yönetilir ve müşterileriniz ile iletişim sırasında kullanmanız gereken şablonlar size iletilir.

12 - Mağaza Sağlığı

Mağazanızın açılması tamamen Amazon Seller Performance'a bağlı bir süreçtir. Mağazanız için gerekli işlemler yapılır ve belgeler yollanır ancak nihai karar Seller Performance ekibi tarafından verilir. Hesabınız açıldıktan sonra danışmanlık süresi boyunca mağaza sağlığının korunmasını GARANTİ EDİYORUZ.

Şimdi size bir fırsat sunmak istiyorum. Henüz Amazon'da e-ticaret eğitimimizi almadıysanız, eğitimi ve yukarıda sayılan tüm danışmanlık hizmetlerini 3000 dolara alabilirsiniz. Bu, Amazon mağazanızın sizin adınıza kurulması ve ürünlerin en kısa sürede yüklenmesi demek. Zamanınız yoksa, başlamanın en iyi yolu.

Kullanım sözleşmesini elektronik olarak imzaladıktan sonra başvuru sırasına göre hizmet sunulacaktır.

Bugün yeni hayatınızın ilk günü olsun!

Not: Hesap açılış süreci Amazon'a ve sizin belgeleri gönderme sürenize bağlı olduğundan, herhangi bir süre vaadi söz konusu değildir. 30 günlük danışmanlık süreniz, hesabınızın açıldığı gün başlamaktadır.

UYARI:

Amazon Amerika pazarı için hesap açılım süresi konusunda kesin bir tarih veremeyeceğimizi bildirir, işlemlerin daha hızlı ilerlemesi için Türkiye içinde en az şahıs şirketi ile Avrupa pazarından süreci başlatabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

______

27 Kasım 2014 PERŞEMBE tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca "Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere" uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, bu hizmet için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur. Danışmanlık hizmetini alanlar, bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır:

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/2014...

Detaylı bilgi için lütfen iade politikamızı inceleyiniz.


Danışmanlık Hizmeti
Türkiye'de İnternetten Gelir Elde Etme
Amazon SEO
Kontrol Elimizde Seminer Kaydı
Ölümüne Başarı
Affiliate Marketing
Tony'den Ne Öğrendim?
Youtube'dan Pasif Gelir Elde Etmek
Clickfunnels ile Online Ticaret
FBA
Yeni İnsan Olmak
Shopify İle Dropshipping

• İade garantisi, 5 Mart 2020'den itibaren gerçekleşen kayıtlar için geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemiyor, herhangi bir indirim kodu geçerli değil.
• Daha önce başarısız bir hesap açma girişiminizin olmaması gerekiyor. İade garantisi, ilk kez yapılan başvurular için geçerli.
• Hesap başvurusu yapıldıktan sonra, Amazon “açılış suspendi” adı verilen ek belge isteme adımını gerçekleştiriyor. Sizden isteyeceğimiz faturanın bize ulaşmasından sonra süreç başlıyor ve o tarihten itibaren iki aylık sürede seçmiş olduğunuz pazarda hesabınız açılmazsa, ödediğiniz 3000 doların ödediğiniz tarihteki TL karşılığını size iade ediyoruz.
• En az 18 yaşında olmanız, adınıza bir fatura (doğal gaz, elektrik, telefon, TV vs.) ve kredi kartınızın olması gerekiyor.

Amazon Danışmanlık hizmeti ve 11 eğitim toplamda $4138 yerine indirimle $3000 Dolar.


Eğitmen


Kaya Online
Kaya Online

Finansal özgürlüğünüzü başlatmak için gereken beceri ve deneyimi sağlayan eğitim programları tasarlıyoruz. Eylül 2017'de Ekim Nazım Kaya ile başlayan serüvenimiz 90.000 kullanıcı ile devam etmektedir. ABD ve Türkiye'deki ofisimlerimizde 16 kişilik ekibimiz ile destek vermekteyiz. 2018'de İstanbul'da, 2019'da ise Türkiye'nin 5 bölgesinde seminer düzenleyerek kullanıcılarımızla bir araya geldik.


Katılacağınız Tüm EğitimlerDropshipping (Yazılımlı)
Dropshipping, haftada sadece birkaç saat çalışarak pasif gelir elde edebileceginiz, stok maliyeti olmayan bir e-ticaret yöntemidir.
Ekim Nazım Kaya
$720
Amazon E-Ticaret Danışmanlık Programı
Amazon mağazanızı, bu konuda Türkiye'deki en uzman ekip kursun!
Kaya Online
$1,800
Türkiye'de İnternetten Gelir Elde Etme Yolları
Türkiye'de internetten gelir elde edebileceğiniz 5 eğitim bir arada, hemen katılın.
Kaya Online
$500
YouTube'dan Pasif Gelir Elde Etmek
Az popüler arama terimlerini kullanarak, bu arama trafiğini nasıl Amazon gelirine çevireceğinizi anlatıyoruz.
Ekim Nazım Kaya
$120
Amazon SEO
Arama hacmi düşük olmayan ama rekabetin düşük olduğu ürünler arıyoruz.
Kaya Online
$240
Tony'den Ne Öğrendim?
Bu eğitim girişimcilik serüveninin başındakiler için değil, hali hazırda geliri olan girişimciler için. Sınırlı sayıda katılımcı alacağız.
Ekim Nazım Kaya
$216
FBA
Ürünlerin üretiminden satış aşamasına kadar tüm süreçleri öğreneceksiniz.
Kaya Online
$180
Yeni İnsan Olmak
Ortalama insanın yaptıklarını yaparak ortalamanın üstünde sonuç elde edemezsiniz.
Ekim Nazım Kaya
$9/aylık
ClickFunnels ile Online Ticaret
Ürün seçiminden marka bulmaya, pazarlamadan operasyona, yalnızca funnel değil, bir online ticaret eğitimi.
Ekim Nazım Kaya
$60
Affiliate Marketing
Affiliate Marketing'in inceliklerini ve piyasada mevcut başarılı yöntemleri sunuyoruz.
Ekim Nazım Kaya
$180
Shopify ile Dropshipping
Dropshipping, haftada sadece birkaç saat çalışarak pasif gelir elde edebileceginiz, stok maliyeti olmayan bir e-ticaret yöntemidir.
Ekim Nazım Kaya
$180
Kontrol Elimizde Seminer Kaydı
İstediğimiz hayatı yaşamanın kontrolü elimizde!
Ekim Nazım Kaya
$120
Ölümüne Başarı
Kararlarımızın ve davranışlarımızın %95’ini oluşturan bilinçaltını, bizi engellemekten vazgeçirip yanımıza aldığımızda neler başarılabildiğine inanamazsınız.
Ekim Nazım Kaya
$180

İndirim Öncesi Fiyat: $4,505