Amazon SEO

Arama hacmi düşük olmayan ama rekabetin düşük olduğu ürünler arıyoruz.

Bilgi o kadar önemli ki…

Arama hacmi düşük olmayan, ama rekabetin düşük olduğu ürünler arıyoruz. Bunu ayda sadece 100 dolarlık bir araç sunuyor. Sonra biz o ürünleri Amazon mağazama yükleyip, 300 dolarlık SEO hizmetinden faydalanarak birkaç haftada Google’ın ilk sayfasına, bazen de ilk sıraya ("ürün adı, Amazon" anahtar sözcüklerinde çok kolay) yükseltiyoruz. Sonra bu üründen günde 30 adet satmak mümkün.

Kar marjınız da yeterliyse, yaptığınız yatırım zaten ilk günden çıkıyor. Sonraki her satış, sürekli kar etmek demek. Aylarca, belki de yıllarca. Tabii ki siz de o sırada boş durmayacaksınız, yeni ürünlerin Google’daki sıralamasını yükseltip, yeni satış kanalları üreteceksiniz. Bu kadar basit.

Neden? Çünkü doğru bilgi, doğru mağaza (Amazon) ve doğru trafik kanalı (Google.) Dünyanın en büyük markalarının bu büyüklüklerini kaldıraç olarak kullanmak işte bu kadar kolay.

Yaparsanız, kısa sürede hayatınızı olumlu yönde değiştirmeniz mümkün. Bunu bizim gibi asistanlarla yapılan profesyonel bir iş haline getirip, onbinlerce dolar kazanmanıza gerek yok. Çok değil, ayda 1000 dolar ekstra ek gelir bile iyi gelebilir.


Eğitmen


Kaya Online
Kaya Online

Finansal özgürlüğünüzü başlatmak için gereken beceri ve deneyimi sağlayan eğitim programları tasarlıyoruz. Eylül 2017'de Ekim Nazım Kaya ile başlayan serüvenimiz 90.000 kullanıcı ile devam etmektedir. ABD ve Türkiye'deki ofisimlerimizde 16 kişilik ekibimiz ile destek vermekteyiz. 2018'de İstanbul'da, 2019'da ise Türkiye'nin 5 bölgesinde seminer düzenleyerek kullanıcılarımızla bir araya geldik.