ClickFunnels ile Online Ticaret

Ürün seçiminden marka bulmaya, pazarlamadan operasyona, yalnızca funnel değil, bir online ticaret eğitimi.

   Tanıtımı İzle

Clickfunnels eğitimi ürün seçiminden marka bulmaya, pazarlamadan operasyona, yalnızca funnel değil, bir online ticaret eğitimi. Bu işten gerçek zamanlı olarak para kazandığımızı gösterene kadar devam edecek.

Dikkat:

27 Kasım 2014 PERŞEMBE tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca "Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere" uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, bu kurs için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur. Kursa katılanlar, u şartı peşinen kabul etmiş sayılır:

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/2014...
Eğitmen


Ekim Nazım Kaya
Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya. Yatırımcı. İkisi İngilizce, biri Türkçe üç kitabı var. Fortune Türkiye tarafından ‘Vizyoner’ olarak adlandırıldı. Infomag tarafından ’50 Dijital Türk’ arasında sayıldı. Forbes Türkiye’de tanıtıldı. IBM için hazırlanan ‘Startup Intelligence Regional Report’ adlı raporda ‘Diyalog liderleri’ ve ‘En aktif kullanıcılar’ arasında sayıldı. Kişisel Gelişim yolculuğunu takipçileri ile paylaşıyor ve öğrendiklerinden onların da faydalanmasını sağlamaya çalışıyor.


Müfredat


  ClickFunnels ile Online Ticaret
Available in gün
gün after you enroll