E-Ticaret İçin Tasarım ve Shopify Tema Tasarımı

Shopify mağazanız için tema seçme aşamasından temel kodlamaya, sosyal medya reklam ve pazarlamasına kadar tasarımla ilgili adımları kolay yollardan ele alıyoruz

E-ticarette tasarımın önemi çok büyük. Kullanıcı ile ilk karşılaştığınız anda sizin yüzünüz sitenizin tasarım olacak. Bu ilk izlenim çok önemli.

Shopify mağazanız için tema seçme aşamasından temel kodlamaya, sosyal medya reklam ve pazarlamasına kadar tasarımla ilgili adımları kolay yollardan ele alıyoruz.

Tasarımı, pazarlamaya yönelik bakış açısıyla ele alan geniş çaplı bir eğitimdir. Shopify sitenize gelen trafiği satışa çevirmek için gerekli püf noktalarını öğreneceksiniz. Reklam ve pazarlamayı da kapsayan bu tasarım eğitimini mutlaka almalısınız.


Eğitmen


Çağrı Erdoğdu
Çağrı Erdoğdu

Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunudur. Üniversitede HTML&CSS, PHP&MySQL, C++, Visual Basic, Java gibi diller görmüştür. Microsoft Systems Engineer sertifikasına sahiptir. Üniversitede iken Astronomi Topluluğunun, Bölümünün, Fen Fakültesinin, Tübitak Ulusal Gözlemevi'nin web sitelerini yapmış, Türkiye'de İnternet Konferansı afişlerini tasarlamıştır. Freelance olarak bir çok projede bulunmuştur.

Front-end Developer olarak 8 yılı kurumsalda Mynet ve Milliyet olmak üzere, toplam 17 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu süre içinde bir sürü girişim gerçekleştirmiştir. Halen Ekşi Sözlük içerisinde yer alan web girişimleri bulunmaktadır. Şu anda Amerika'da e-ticaret alanında teknik çözüm ve danışmanlık sağlayan Road NYC'de e-ticaret siteleri geliştirmeye devam etmektedir. Yaygın olarak Wordpress&Woocommerce ve Shopify kullanmaktadır.