E-Ticaret İçin Tasarım ve Shopify Tema Tasarımı

Shopify mağazanız için tema seçme aşamasından temel kodlamaya, sosyal medya reklam ve pazarlamasına kadar tasarımla ilgili adımları kolay yollardan ele alıyoruz

E-ticarette tasarımın önemi çok büyük. Kullanıcı ile ilk karşılaştığınız anda sizin yüzünüz sitenizin tasarım olacak. Bu ilk izlenim çok önemli.

Shopify mağazanız için tema seçme aşamasından temel kodlamaya, sosyal medya reklam ve pazarlamasına kadar tasarımla ilgili adımları kolay yollardan ele alıyoruz.

Tasarımı, pazarlamaya yönelik bakış açısıyla ele alan geniş çaplı bir eğitimdir. Shopify sitenize gelen trafiği satışa çevirmek için gerekli püf noktalarını öğreneceksiniz. Reklam ve pazarlamayı da kapsayan bu tasarım eğitimini mutlaka almalısınız.


Eğitmen


Kaya Online
Kaya Online

Finansal özgürlüğünüzü başlatmak için gereken beceri ve deneyimi sağlayan eğitim programları tasarlıyoruz. Eylül 2017'de Ekim Nazım Kaya ile başlayan serüvenimiz 90.000 kullanıcı ile devam etmektedir. ABD ve Türkiye'deki ofisimlerimizde 16 kişilik ekibimiz ile destek vermekteyiz. 2018'de İstanbul'da, 2019'da ise Türkiye'nin 5 bölgesinde seminer düzenleyerek kullanıcılarımızla bir araya geldik.