Girişimciler için İngilizce

Reklamcılık dilinden marka olmaya, iş ortamındaki görgü kurallarından e-mail yazışmalarına geniş yelpazede birçok konuyu orijinal dilindeki ifadelerle göreceğiz

   Tanıtımı İzle

Sürekli çabalıyorsunuz ama bir şeylerin eksik olduğunu, sizi engelleyen, açılmaktan, büyümekten alıkoyan bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz. Nereye dönerseniz dönün, hep aynı kapı kapalı oluyor; dil bariyeri. Bu kurs özellikle ihracat ve ithalatla uğraşan, uluslararası kurumsal firmalarda çalışan ve internet dünyasında girişimler yapan iş insanlarını bir adım daha öteye taşımak ve onları sonraki aşamaya taşımak için hazırlanmıştır.

Kursun içinde reklamcılık dilinden marka olmaya, iş ortamındaki görgü kurallarından e-mail yazışmalarına geniş yelpazede birçok konuyu orijinal dilindeki ifadelerle göreceğiz. Böylece iş hayatına yeni atılanlar İngilizcenin yanı sıra bu dünyanın inceliklerini de öğrenecekler. Tecrübeliler ise İngilizcenin sağlayacağı katkılarla ne kadar rahatlayacaklarını görecekler.

Hedef kelimeler, cümle içinde kullanım, gerçek hayattan örnekler, diyaloglar ve görsel desteklerle hiçbir yerde bulamayacağınız İş İngilizcesi kursu sizleri bekliyor.


Eğitmen


Çağrı Menteş
Çağrı Menteş

Çağrı MENTEŞ Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasındaki özel protokolden yararlanarak 19 yaşındayken tam zamanlı olarak öğretmenliğe başladı. Öğretmenliğinin ilk yılında öğrencileriyle hazırladığı bir projede "Danışman Öğretmen 3.'lük" ödülünü kazandı. Milli Eğitim'e bağlı devlet okullarında ilkokul, ortaokul, meslek lisesi, anadolu lisesi gibi çeşitli kademelerdeki okullarda görev yaptıktan sonra yetişkin eğitimine geçti.

Öğrenciliğinden beri girişimcilik dünyasının içinde yer aldı. 2011 yılında Startup Weekend İstanbul programında finale kaldı. 2014-2016 yılları arasında tüm dünyada 2 milyondan fazla kullanıcısı olan İngilizce uygulaması Voscreen’de çalıştı. 2017’de Dijital Dil Okulu’nu kurdu. Ayrıca Kasım 2017’den beri Duolingo’nun İstanbul etkinliklerini organize ediyor.

Profesyonel hayatı dışında eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunmak amacıyla herkese açık içerikler üretmektedir. Buradan yola çıkarak 2012’de açtığı Çağrı Hoca YouTube kanalı Eylül 2018 itibariyle 200 video ile 35.000 abone ve 6 milyon görüntüleme sayısına ulaştı.


Müfredat


  00- Giriş
Available in gün
gün after you enroll