Kişisel Marka Oluşturma Semineri

Herkesin bir kişisel markası var ama herkes onu yönetmiyor.

"Bu yüzü ilk kez nerede gördünüz?" sorusuna yanıtınız çok büyük ihtimalle Instagram ya da Youtube olacaktır. Sosyal medya, yaptığım işi size duyurmanın en kolay ve etkin yolu. Orada etkin değilseniz ya da takipçi sayınız artmıyorsa, yapabileceğiniz satışların çoğunu kaçırıyorsunuz demektir.

Ne sattığınızın önemi yok. Ürün ya da hizmet fark etmiyor. Kuaförün de, özel ders veren öğretmenin de, tüccarın da, işletmecinin de 2019'da sosyal medya kullanması şart. Siz yapmıyorsanız, rakibiniz yaptığı için müşterilerinizi çalıyor demektir. İki yıl önce takipçi sayım 2000'in altındaydı. Gelirim de buna paralel olarak arttı.

Bu iş hala biraz uzmanlık işi. Hem mentorlarımdan öğrendiğim, hem de onbinlerce dolarlık testlerle elde ettiğim bilgileri daha önce bir "kişisel marka oluşturma semineri" ile anlatmıştım. O tarihten beri Youtube'da 10.000, Instagram'da 30.000 yeni takipçim oldu. Güncellenmiş halini eğitim panelinizden izleyebilirsiniz.

Bu eğitim internetten müşteri bulmak isteyen herkesi ilgilendiriyor.


Eğitmen


Ekim Nazım Kaya
Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya. Yatırımcı. İkisi İngilizce, biri Türkçe üç kitabı var. Fortune Türkiye tarafından ‘Vizyoner’ olarak adlandırıldı. Infomag tarafından ’50 Dijital Türk’ arasında sayıldı. Forbes Türkiye’de tanıtıldı. IBM için hazırlanan ‘Startup Intelligence Regional Report’ adlı raporda ‘Diyalog liderleri’ ve ‘En aktif kullanıcılar’ arasında sayıldı. Kişisel Gelişim yolculuğunu takipçileri ile paylaşıyor ve öğrendiklerinden onların da faydalanmasını sağlamaya çalışıyor.


Müfredat


  Seminer
Available in gün
gün after you enroll