Türkiye'de İnternetten Gelir Elde Etme Yolları

Türkiye'de internetten gelir elde edebileceğiniz 5 eğitim bir arada, hemen katılın.

   Tanıtımı İzle

Ocak ayında yayında olacak Türkiye'de internetten gelir elde edebileceğiniz 5 eğitim bir arada!


5 Eğitim Paketi

1- Evdeki ürünleri paraya çevirme

2- Bilginizi paraya çevirme

3- WhatsApp grubu kurup aylık online gelir elde etme

4- e-Kitap yazıp satma

5- Satış Ortaklığı


1- Yüksek Lisans için Amerika'ya geldiğimde, kullanılmayan masa sandalye, askı, koltuk gibi şeyleri internette satarak geçindim. Başkalarının elden çıkardığı şeyleri nasıl ve nerede makul fiyatlara satabileceğinizi anlatacağım.

2- Hiçbir uzmanlığınız olmadan neler yapabileceğinize şaşıracaksınız. Artık bireysel olarak ödeme alabildiğiniz mobil ödeme yöntemleri de var Türkiye'de.

3- Ücretli WhatsApp grupları Rusya'da çılgınlık durumunda. Herkesin çok düşük bedellerle kayıt olduğu pek çok grup var. 'Maraton' yapıyorlar, çok basit ama verimli.

4- Size asistanlara e-Kitap yazdırmayı göstereceğim. Amazon ya da diğer platformlarda yayın evine gerek olmadan yayınlayabilirsiniz. Yüzlerce kitap yazdırıp, ayda binlerce dolar kazananları görünce şaşıracaksınız.

5- Satış ortaklığımız sayesinde ayda onbinlerce dolar kazanan kursiyerimiz mevcut. Tek yapmanız gereken size özel kodu paylaşmak.


Eğitmen


Kaya Online
Kaya Online

Finansal özgürlüğünüzü başlatmak için gereken beceri ve deneyimi sağlayan eğitim programları tasarlıyoruz. Eylül 2017'de Ekim Nazım Kaya ile başlayan serüvenimiz 90.000 kullanıcı ile devam etmektedir. ABD ve Türkiye'deki ofisimlerimizde 16 kişilik ekibimiz ile destek vermekteyiz. 2018'de İstanbul'da, 2019'da ise Türkiye'nin 5 bölgesinde seminer düzenleyerek kullanıcılarımızla bir araya geldik.