Tony'den Ne Öğrendim?

Bu eğitim girişimcilik serüveninin başındakiler için değil, hali hazırda geliri olan girişimciler için. Sınırlı sayıda katılımcı alacağız.

Çarşamba-Pazar günleri arası Tony Robbins’in “Business Mastery” etkinliğinde olacağım. Her gün 09:00-22:00 arası 13 saatlik yoğun bir bilgi bombardımanına maruz kalmaya gidiyorum. Gün boyu notlar tutacağım, kahve molalarında, öğle yemeğinde ve gün sonrası, öğrendiklerimi bir telegram grubunda paylaşacağım.

Eğitime ödediğim bedeli burada açıklamıyorum ama yüksek olduğundan emin olabilirsiniz. Bu eğitim girişimcilik serüveninin başındakiler için değil, hali hazırda geliri olan girişimciler için. Sınırlı sayıda katılımcı alacağız. Katılanlar, Aralık ayında yine Tony Robbins’in “Unleash the Power Within” eğitiminden öğrendiklerime %50 indirimle erişme olanağı bulacak.


Eğitmen


Ekim Nazım Kaya
Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya. Yatırımcı. İkisi İngilizce, biri Türkçe üç kitabı var. Fortune Türkiye tarafından ‘Vizyoner’ olarak adlandırıldı. Infomag tarafından ’50 Dijital Türk’ arasında sayıldı. Forbes Türkiye’de tanıtıldı. IBM için hazırlanan ‘Startup Intelligence Regional Report’ adlı raporda ‘Diyalog liderleri’ ve ‘En aktif kullanıcılar’ arasında sayıldı. Kişisel Gelişim yolculuğunu takipçileri ile paylaşıyor ve öğrendiklerinden onların da faydalanmasını sağlamaya çalışıyor.