Yeni İnsan Olmak

Ortalama insanın yaptıklarını yaparak ortalamanın üstünde sonuç elde edemezsiniz.

  Ödemeyi Tamamla

Ortalama insanın yaptıklarını yaparak, ortalamanın üstünde sonuç elde edemezsiniz. Henüz hedefinize ulaşmamışsanız, bugüne kadar yaptıklarınızdan farklı bir şey yapmanız gerekiyor demektir.
Bugünkünden daha iyi bir versiyonunuz var. Sizi hedefinize o versiyonunuz taşıyacak. Birlikte sizi oraya ulaştıracağız.
Önce dikkat dağıtıcıları hayatımızdan çıkaracağız. Sonra meditasyon, olumlama gibi başarımızı garantileyecek yöntemleri her gün yapıp, online tabloya işaretleyeceğiz. Başkalarının da aynı tabloya isimsiz olarak işaret koyduğunu görmek, bizi grubun geri kalanına karşı sorumlu kılacak.
Yeni bir insan olduğumuzda yapılamaz sandığımız pek çok şeyin o kadar da zor olmadığını göreceğiz. Ama önce bunun için gereken araçlarla donanmamız gerekiyor.
Bu programda kendinizi geliştirmek için etkili bazı yöntemleri izleyeceksiniz. İstanbul Semineri'ne katılan herkes için, temel program ücretsiz. Dilerseniz, hafta içi her gün bir kitap özeti okuyacağımız, ayda 9 dolar ücretli plana da kaydolabilirsiniz. Haftada 5, ayda 20, yılda 240 kitap!
Hemen kayıt olun, yeni insan olma yolculuğuna bugün çıkın!


Eğitmen


Ekim Nazım Kaya
Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya. Yatırımcı. İkisi İngilizce, biri Türkçe üç kitabı var. Fortune Türkiye tarafından ‘Vizyoner’ olarak adlandırıldı. Infomag tarafından ’50 Dijital Türk’ arasında sayıldı. Forbes Türkiye’de tanıtıldı. IBM için hazırlanan ‘Startup Intelligence Regional Report’ adlı raporda ‘Diyalog liderleri’ ve ‘En aktif kullanıcılar’ arasında sayıldı. Kişisel Gelişim yolculuğunu takipçileri ile paylaşıyor ve öğrendiklerinden onların da faydalanmasını sağlamaya çalışıyor.


Müfredat